خریدار کلیه از همدان

کلی
برای مشاهده ی خریدار کلیه از همدان و لیست خریداران و فروشندگان کلیه ی شهر همدان و استان همدان می توانید پس از ثبت نام وارد نام کاربری خود شده و از طریق گزینه ی جستجو استان همدان را انتخاب کنید .

تا بتوانید بر مبنای گزینه های زیر مشتری کلیه ی و یا کلیه ی مورد نظر خود را پیدا کنید :

  • نام استان
  • گروه خونی
  • قیمت
  • فروشنده / خریدار

ادامه :

همچنین برای مشاهده ی لیست فروشندگان کلیه می توانید همانند بالا عمل کرده و با استفاده از گزینه ی جستجو به هدف خود برسید .

توجه : همانگونه که شما به این وبسایت هدایت شده اید ، خریداران و فروشندگان کلیه ی دیگر نیز وارد می شوند . آنها نیز همانند شما ثبت نام می کنند و اطلاعات خود را در سایت ثبت نام می کنند و همانند شما از گزینه ی جستجوی سایت استفاده می کنند . هدف ما نیز معرفی مستقیم فروشندگان و خریداران کلیه بدون دلال است و این تنها زمانی انجام می شود که خود کاربران از طریق حساب کاربری خود اقدام به پیدا کردن و ارتباط گرفتن با خریداران و فروشندگان کلیه ی سایت کنند .

برای ثبت آگهی فروش کلیه :

اهدای کلیه

این وبسایت اولین وبسایت تخصصی در زمینه ی معرفی اهداکنندگان و نیازمندان کلیه در ایران است . برای ثبت آگهی کلیه و همچنین مشاهده ی آگهی های ثبت شده می توانید پس از ثبت نام کردن وارد حساب کاربری خود شوید . برای ثبت نام کلیک کنید و یا به حساب کاربری خود وارد شوید و یا به صفحه ی خانه وارد شوید تا بتوانید شیوه ی عملکرد سایت و پاسخ به سوالات کاربران را مشاهده کنید .